Június 1-től ez lesz az új forgalmi rend az M1-esen Biatorbágynál

Miként arról már beszámoltunk, az Magyar Koncessziós Infrastruktúra-fejlesztő Zrt. (MKIF) vállalta, hogy május végéig elkészül az M1-es 16-os és a 19-es kilométerek közé eső, Budapest irányába tartó aszfaltcsíkjának végső kialakításával. Nos, ma közzétették, hogy június 1-től mi lesz az új forgalmi rend Biatorbágynál.

Maszek autóbontó a Tengerszem utcában

A nyolcvanas években egyre gyarapodott a magántulajdonú gépkocsik száma, ezzel párhuzamosan nőtt az igény a pótalkatrészekre. Mivel a hiánygazdaság okán új kormányművet, fényszórót, szélvédőt, ajtóburkolatot stb. nehéz volt beszerezni, sokan használt darabokkal pótolták a hiányzó vagy tönkrement részegységeket. Kékesi György riportja a Tengerszem utcai bontót mutatja be, mely a főváros egyik széles körben ismert beszerzőhelye volt.