Köszönetet mondunk áldozatos munkájukért…

Rendőreink, orvosaink és ápolóink „békeidőben” is állhatatos, elismerésre méltó munkát végeznek, napjainkban nyújtott teljesítményük azonban maga a csoda. Szeretnénk hát megköszönni klubtagjaink és munkatársaink nevében fáradozásaikat, egyszersmind áldott karácsonyt és igazán boldog, vírusmentes új évet kívánni mindannyiuknak . Miként alábbi bejegyzésünk is tanúsítja, 1970-ben is hálával adóztunk közfeladatot ellátó honfitársainknak, hiszen 50 évvel ezelőtt is fáradhatatlanul szolgálták országunkat.