Július 1-től eltűnnek Budapest utcáiról a jól ismert parkolóautomaták, ezután csak okoseszköz vagy telefon segítségével rendezhetjük a várakozási díjat. A Magyar Mobilitási és Autóklub közéleményt adott ki a lépéssel összefüggésben.
Július 1-től eltűnnek Budapest utcáiról a jól ismert parkolóautomaták, ezután csak okoseszköz vagy telefon segítségével rendezhetjük a várakozási díjat. A Magyar Mobilitási és Autóklub közéleményt adott ki a lépéssel összefüggésben.