Hamarosan jelzőlámpa irányíthatja a forgalmat az 1-es főút pátyi elágazásánál. A fejlesztés megvalósítása hetek óta zajlik, emiatt minden reggel torlódik a forgalom.
Hamarosan jelzőlámpa irányíthatja a forgalmat az 1-es főút pátyi elágazásánál. A fejlesztés megvalósítása hetek óta zajlik, emiatt minden reggel torlódik a forgalom.
Gőzerővel folyik az M1-es autópálya szélesítése, így néhány év múlva 2×3 sávon haladhat a járműfolyam hazánk legforgalmasabb autópályáján. Ötven éve pedig arról írt az Autósélet, hogy elkészülhet az M1-es Győr és Tatabánya közötti szakaszának egyik fele. Érdemes elolvasni Serényi Zoltán cikkét.